Знайди роботу у великому місті!

24 вересня 2016р. 10:00 – 16:00 DEC place, бул. Лесі Українки 23б
§
Приходь на Ярмарок Вакансій від Kyiv Post! Ми збираємо в одному місці найкращих роботодавців, найуспішніших спікерів та найкомпетентніших спеціалістів з працевлаштування. Register
Control Pay- генеральний спонсор Ярмарку Вакансій!

РОБОТОДАВЦІ та ПАРТНЕРИ

Ці компанії шукатимуть працівників на осінньому Ярмарку Вакансій.
§

Чому варто відвідати?

§

РОБОТОДАВЦІ

Найкращі українські та іноземні компанії, ціль яких - постійне удосконалення своїх працівників та робота із молодими талановитими людьми.

СПІКЕРИ

Успішні українські підприємці, громадські діячі та активісти, які діляться порадами щодо успіху у різних сферах та мотивують тебе до активних дій.

КУТОЧОК КАР’ЄРИ

Можливість отримати корисні поради з працевлаштування від найкомпетентніших спеціалістів та дізнатись, як отримати омріяну роботу.

Перша співбесіда

Тільки у нас ти матимеш змогу у день Ярмарку пройти свою першу співбесіду з представником компанії, тому не забудь принести резюме - воно тобі знадобиться.

ПОПЕРЕДНІ СПІКЕРИ

Success stories з перших вуст!
§


Як відвідати

Ми чекаємо тебе у DEC place — сучасному майданчику в центрі міста, орієнтованому на проведення культурних та освітніх заходів. DEC place знаходиться за 4 хвилини пішки від станції метро Печерська, тому дістатися до місця призначення буде зовсім легко.Register
§